10 DENNÍ ZÁJEZD Z AGADIRU DO SAHARY POUŠTĚ

Nabízíme 10 denní zájezd z Agadiru do Sahary pouště. Prozkoumáme Ouarzazate, Ait Benhaddou a Údolí Draa. Budete se těšit na velbloudí trek v poušti Sahara.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Agadiru do pouště a Marrákeše s 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku : Zájezdy z Agadiru se zkušenými řidiči a průvodci.  

DEN 1 : AGADIR - MARRÁKEŠ:

Naše soukromá marocká prohlídka začíná dnes a jedeme do Marrákeše, kde prozkoumáme hlavní zajímavosti ve městě. Ubytujeme se v hotelu.


DEN 2 : MARRÁKEŠ:

Dnes po snídani budeme mít prohlídku Marrákeše s průvodcem a návštěvu minaretu Koutoubia, Majorelle zahrady, Saadské hrobky, paláce Bahia a také Muzeum šperků Dar Si Said Palace. Trávíme tuto noc v tradičním riadu v Marrákeši.


DEN 3 : MARRÁKEŠ – TIZI N'TICHKA - AIT BENHADDOU – OUARZAZATE:

Naš 10 denní poznávací zájezd z Agadiru do Marakéše pokračuje přes průsmyk Tizi n'Tichka v pohoří Atlas. Navštívíme kasbah Ait Benhaddou. To je největší Kasbah v Maroku, a UNESCO světové historické místo. Pokračujeme do Ouarzazatu, často nazývaného jako Hollywood Afriky, kde můžeme navštívit místní filmové studio. Přenocování v tradičním riadu nebo hotelu.


DEN 4 : OUARZAZATE – SKOURA – ÚDOLÍ RŮŽÍ - DADES SOUTĚSKY:

Dnes projíždíme cestou 1000 kasbah a navštívíme vesnici Kalaa M’gouna. Je známá svými růžovými produkty a také růžovým festivalem. Pokračujeme 10 denní zájezd z Agadiru do Sahary pouště směrem k Dades soutěsky, kde se budeme těšit na úžasnou skalní formaci zvanou "opičí prsty". Přenocování v tradičním riadu nebo hotelu.


DEN 5 : DADES SOUTĚSKY – TODRA SOUTĚSKY – ERFOUD - RISSANI - MERZOUGA:

Dnes půjdeme směrem k údolí Todgha. , pak se vydáme do Erfuddu, známého svými zkamenělinami a směrem k poušti poblíž Merzougy. Odtud jezdíme na velbloudech do pouště, vedeni zkušeným průvodcem. Noc strávíte pod nomádským stanem. V pouštním táboře budeme mít tradiční berberskou večeři.


DEN 6 : POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY

Dnes budeme pokračovat zkoumáním poušte nedaleko Merzougy, navštívime vesnici Khamlia známou místními hudebníky Gnawy. Dnes navštívíme i nomádskou rodinu žijící v poušti. Pak se vydáme do Rissani, kde navštívíme místní souk a pak se připravíme na pouštní jízdu na velbloudech, kterou vede zkušený průvodce přes písečné duny. Jakmile se dostaneme do tábora , po večeři u táboráku si poslecheneme berberskou hudbou. Zůstáváme tuhle noc v pouštním táboře.


DEN 7 : MERZOUGA - RISSANI - ERFOUD - ERRACHIDIA - FES

Po ranním probuzení budeme sledovat úžasný východ slunce v poušti poblíž Merzougy. Pak se vydáme na velbloudy a pak pokračujeme směrem na Rissani, Erfoud a Midelt. Pak jedeme do Azrou a budeme mít možnost projít největším cedrovým lesem. Pokračujeme do Ifrane, což je známé lyžařské středisko a pokračujeme do Fesu, kde zůstáváme přes noc v hotelu.


DEN 8 : FES

10 denní poznávací zájezd z Agadiru do Marakéše pokračuje prohlídkou Mediny, kde si můžete prohlédnout jeho uličk ,  židovskou čtvrť, královský palác, koželužny a madrasu Quaraouine, která je považována za první univerzitu na světě. Zůstaneme přes noc v riadu.


DEN 9 : FES - CASABLANCA

Dnes cestujeme z Fesu do Meknesu a Rabatu. Později se dostaneme do Casablanky, kde zůstaneme přes noc v místním hotelu.


DEN 10 : CASABLANCA - MARRÁKEŠ

Naše 10 denní zájezd z Agadiru do Sahary pouště dnes končí. Jdeme z Casablanky do Marrákeše.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z AGADIRU:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle pro vaši private Agadir tour

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z AGADIRU

Vyplňte prosím všechna povinná pole ve formuláři pro výpočet ceny vybraného turné Maroko. Cena vždy závisí na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: Zájezd z Agadiru. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


PLATBA:

V současné době přijímáme následující způsoby platby:

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

MAPA PRO ZÁJEZD Z AGADIRU

RezervaceTripadvisorPrivate Tours from Agadir,guided Sahara tours from AgadirPrivate Tours from Agadir,guided Sahara tours from AgadirPrivate Tours from Agadir,guided Sahara tours from AgadirPrivate Tours from Agadir,guided Sahara tours from Agadir

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Marakéše a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z MARRÁKEŠE.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.

Pořádáme soukromý 2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory -  Sahara trip. Prozkoumejte Saharu za 2 dny. Navštivte pohoří Atlas, včetně vesnice Ait Ben Haddou a jízdu na velbloudech.

více informací

2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory

2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga, aby sme prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si pouštní cestu do Merzougy, včetně soukromé dopravy v 4x4 nebo minibusu.

více informací

3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga

3 denní výlet z Marakéše do pouště Merzouga

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu. Prozkoumáte  Dades soutěsky a poušť Merzouga , Ifrane a cestujeme do Fesu v Maroku se soukromým transferem.

více informací
3 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu

Pořádáme výlety v Maroku a z  Marakéše do Dades, pak Todry a trávíme noc v poušti Sahary. Kontaktujte nás pro cestování na 5 dní s velbloudí jízdou ...

více informací

5 denní zájezd z Marakéše do pouště Sahara

5 denní výlet z Marakéše do pouště Sahara

Pořádáme soukromé marocké výlety s místními průvodci. Nabízíme 4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu směrem k Ait Benhaddou, prozkoumáme Saharu a Chefchaouen ...

více informací

4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

4 denní výlet z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

Nabízíme Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště, sledujeme západ slunce na Sahaře, prozkoumáme Ait Benahddou Unesco kasbah a Ouarzazate ...

více informací

Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště

Soukromý 4 denní výlet z Marakéše do pouště