13 DENNÍ ZÁJEZD Z CASABLANKY DO POUŠTĚ A MARAKÉŠE

Během tohoto soukromého 13denního výletu prozkoumáme medinu v Fes a Marrákeši…s  průvodcem na velbloudech přes duny Merzouga také prozkoumáme Saharskou poušť.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Casablanky do pouště a Marrákeše s 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku : Zájezdy z Casablancy se zkušenými řidiči a průvodci.  DEN 1 : CASABLANCA - MARRÁKEŠ

Dnes zahájíme soukromé turné po Maroku, prozkoumáme hlavní památky v Casablance. Později se vydáme do Marrákeše a budete mít volný program pro objevování města. Zůstaneme přes noc v místním riadu nebo hotelu.


DEN 2 A DEN 3: MARRÁKEŠ

Dnes a zítra budeme mít prohlídku Marrákeše. Navštívíme nejlepší místa včetně minaretu Koutoubia, zahrad Majorelle, Saadian Tombs a paláce Bahia. Prozkoumáme také koželužny a novou část zvanou Gueliz. Zůstáváme přes noc v riadu v Marrákeši na další 2 noci.


DEN 4 : MARRÁKEŠ -  AIT BENHADDOU - OUARZAZATE - DADES SOUTĚSKY

Dnes projdeme pohoří High Atlas, dostaneme se do Kasbah Ait Benhaddou. Navštívíme také atlasové studio Atlas v Ouarzazate, pak se vydáme do oázy Skoury a navštívíme Kelaa M'Gouna, která je známá svými růžovými výrobky. Jdeme krásnou cestou tisíců Kasbahs, abychom dosáhli údolí Dades, kde zůstaneme přes noc.


DEN 5 : DADES SOUTĚSKY - TODRA SOUTĚSKY - POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY

Dnes se objevujeme hluboko v Dades soutěsky. Pak se vydáme na krátkou návštěvu do Todry soutěsky. Pokračujeme do Erfoud, kde prozkoumáme fosilní produkty a poté se vydáme do Rissani a Merzouga, kde tuto noc trávíme v pouštním hotelu.


DEN 6 : MERZOUGA:

Dnes pokračujeme v naší cestě a prozkoumáme poušť poblíž Merzougy návštěvou vesnice Khamlia, která je známá místními hudebníky Gnawy. Dnes navštívíme i nomádskou rodinu žijící v poušti. Později se vydáme do Rissani, kde navštívíme místní souk a pak se připravíme na pouštní jízdu na velbloudech, vedenou zkušeným velbloudem. Prozkoumáme pouštní písečné duny a jakmile se dostaneme do pouště poblíž tábora Merzougy, užijeme si večeři u táboráku s berberskou hudbou. Zůstáváme tuhle noc v pouštním táboře.


DEN 7 : MERZOUGA - RISSANI - ERFOUD - ERRACHIDIA - MIDELT

Po ranním probuzení budeme sledovat úžasný východ slunce v poušti poblíž Merzougy. Pak se vydáme na velbloudy do vesnice na snídani a později pokračujeme v naší soukromé marocké cestě směrem na Rissani, Erfoud a Midelt, kde tuto noc zůstáváme v místní kasbahu.


DEN 8 : MIDELT - AZROU - IFRANE -  FES

Po snídani jedeme do Fesu přes Střední Atlas. Navštívíme Azrou a budeme mít možnost projít největším cedrovým lesem. Pokračujeme směrem na Ifrane, což je známé lyžařské středisko a později dojdeme do města Fes. Dnes zůstáváme přes noc v hotelu nebo v hotelu.


DEN 9 A DEN 10 : FES

Dnes naše marocká pouštní exkurze pokračuje a budeme mít prohlídku Mediny a prozkoumáme její uličky. Prohlídka zahrnuje procházku v židovské čtvrti, navštívíme Královský palác, koželužny a madrasu Quaraouine, která je považována za první univerzitu na světě. Zůstáváme přes noc v riadu na další noc.


DEN 11 : FES - CHEFCHAOEUN   

Dnes jedeme do Chefchaouenu, jedné z ohromujících vesnic v horách Rif , jeho medina má španělské náměstí. Je obklopen obchody s uměním a řemesly. Noc v místním riadu nebo hotelu.


DEN 12 : CHEFCHAOEUN

Dnes budeme mít volný program v Chefchaouen. Budeme mít také prohlídku Medina. V Medině je hlavní náměstí zvané Utta el-Hammam, ideální místo k zastavení na oběd a večeři. Zůstáváme přes noc v místním hotelu.


DEN 13 : CHEFCHAOEUN - CASABLANCA

Naše soukromé marocké cestování končí dnes a odjíždíme do Casablanky. Pak vás vezeme na hotel nebo letiště.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z CASABLANKY:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle pro vaši private Casablanca tour

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z CASABLANKY

Vyplňte prosím všechna povinná pole ve formuláři pro výpočet ceny vybraného turné Maroko. Cena vždy závisí na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.  


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: Zájezd z Casablanky. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


PLATBA:

V současné době přijímáme následující způsoby platby:

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

MAPA PRO ZÁJEZD Z CASABLANKY:

private tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourRezervaceTripadvisorprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tour

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Pořádáme soukromý výlet z Casablanky k prozkoumání poušte poblíž Merzougy. Kontaktujte nás pro 7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše s jízdou na velbloudech a pouštním výletem 4x4.

více informací

7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

7 days tour from Casablanca,5,6,7 day private Casablanca tour in Morocco

Pořádáme 10 denní zájezd z Casablanky na Saharu v Merzouge. Objevíme medinu ve Fesu a Marrákeši během 10denního cestování po Maroku.

více informací

10 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

10 days tour from Casablanca in Morocco,10,11,12 day Casablanca trip to Fez and Marrakech

13 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

private 13 day tour from Casablanca,guided 13,14,15 day Casablanca travel to Marrakech via Fez

Během tohoto soukromého 13denního výletu prozkoumáme medinu v Fes a Marrákeši…s  průvodcem na velbloudech přes duny Merzouga také prozkoumáme Saharskou poušť.

více informací

Zájezdy z Casablanky do pouště a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z CASABLANKY.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Agadiru do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.