5 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ SAHARA

Pořádáme výlety v Maroku a z  Marakéše do Dades, pak Todry a trávíme noc v poušti Sahary. Kontaktujte nás pro cestování na 5 dní s velbloudí jízdou …


Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Marrákeše: 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat poušť v Zagore nebo Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka v prohlídce se zkušenými řidiči a průvodci.  

DEN 1 : MARRÁKEŠ - AIT BENHADDOU KASBAH - OUARZAZATE

Naše soukromá marocká cesta začíná přes průsmyk Tizi n'Tichka v pohoří Atlas. Navštívíme kasbah Ait Benhaddou. To je největší Kasbah v Maroku, a UNESCO světové historické místo. Pokračujeme do Ouarzazate, často nazývaného jako Hollywood Afriky, kde můžeme navštívit místní filmové studio. Přenocování v tradičním riadu nebo hotelu.


DEN 2 : OUARZAZATE – SKOURA – ÚDOLÍ RŮŽÍ - DADES SOUTĚSKY:

Dnes projíždíme cestou 1000 kasbah a navštívíme vesnici Kalaa M’gouna. Je známá svými růžovými produkty a také růžovým festivalem. Pokračujeme směrem k Dades soutěsky, kde se budeme těšit na úžasný skalní útvar zvaný opičí prsty. Přenocování v tradičním riadu nebo hotelu.


DEN 3 : DADES SOUTĚSKY – TODRA SOUTĚSKY – ERFOUD - RISSANI - MERZOUGA:

Dnes půjdeme směrem k údolí Todgha. Zde se vydáme na výlet pod 300 m vysokým červeným útesem, kde se mnoho skalních horolezců těší krásné oblasti. Jdeme do Erfuddu, známého svými zkamenělinami a pak Rissani a prozkoumáme poušť poblíž Merzougy. Odtud se vydáme na velbloudy do pouště, vedené zkušeným průvodcem. Strávíme noc pod stanem nomádů. V pouštním táboře Sahara budeme mít tradiční berberskou večeři.


DEN 4 : POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY - AGDEZ - ÚDOLÍ DRAA:

Dnes pokračujeme v cestě přes Maroko, budeme si užívat východ slunce v poušti poblíž Merzougy. Pak se vydáme na velbloudy do vesnice a po snídani jedeme směrem na Rissani, Agdez a také Alnif. Pokračujeme směrem na Údolí Draa v pohoří Atlas, kde se ubytujeme přes noc v tradičním hotelu nebo v hotelu s večeří.


DEN 5 : ÚDOLÍ DRAA - PRŮSMYK TIZI N'TICHKA V POHOŘÍ ATLAS - MARRÁKEŠ

Dnes si užijeme panoramatický výhled na palmovou scenérii a pak navštívíme město Ouarzazate. Pokračujeme přes průsmyk Tizi n'Tichka. Překračujeme Vysoké pohoří Atlas do Marrákeše.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z MARRÁKEŠE:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle pro vaši Zájezd z Marakéše do pouště

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ

Vyplňte prosím všechna povinná pole v tomto formuláři pro výpočet nejlepší ceny pro :  zájezd z Marakéše do pouště. Cena vždy záleží na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: zájezd z Marakéše do pouště. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

private tour from Marrakech in Morocco to desert in Merzougaprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Merzouga

MAPA PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ

RezervaceTripadvisorprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Merzougaprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Merzouga

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Marakéše a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z MARRÁKEŠE.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.

Pořádáme soukromý 2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory -  Sahara trip. Prozkoumejte Saharu za 2 dny. Navštivte pohoří Atlas, včetně vesnice Ait Ben Haddou a jízdu na velbloudech.

více informací

2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory

2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga, aby sme prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si pouštní cestu do Merzougy, včetně soukromé dopravy v 4x4 nebo minibusu.

více informací

3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga

3 denní výlet z Marakéše do pouště Merzouga

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu. Prozkoumáte  Dades soutěsky a poušť Merzouga , Ifrane a cestujeme do Fesu v Maroku se soukromým transferem.

více informací
3 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu

Pořádáme výlety v Maroku a z  Marakéše do Dades, pak Todry a trávíme noc v poušti Sahary. Kontaktujte nás pro cestování na 5 dní s velbloudí jízdou ...

více informací

5 denní zájezd z Marakéše do pouště Sahara

5 denní výlet z Marakéše do pouště Sahara

Pořádáme soukromé marocké výlety s místními průvodci. Nabízíme 4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu směrem k Ait Benhaddou, prozkoumáme Saharu a Chefchaouen ...

více informací

4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

4 denní výlet z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

Nabízíme Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště, sledujeme západ slunce na Sahaře, prozkoumáme Ait Benahddou Unesco kasbah a Ouarzazate ...

více informací

Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště

Soukromý 4 denní výlet z Marakéše do pouště