JEDNODENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO AIT BENHADDOU & OUARZAZATE

Tento celodenní výlet z Marrákeše do Ouarzazate a Ait Ben Haddou je ideální. Výlet přes pohoří Atlas přes průsmyk Tizin'n’Tichka v nadmořské výšce 2269 metrů ,s nádhernými výhledy na krajinu posetými berberskými vesnicemi.

Navštivte vesnici Ait Benhaddou (kde byl natočen Gladiator). UNESCO jako jeden ze světových kulturních pokladů klasifikovalo opevněnou vesnici Ait Benhaddou. Je považován za jednu z nejkrásnějších vesnic tohoto druhu v Maroku.  Odtud pokračujte do Ouarzazate, navštivte Taourirt Kasbah. Tato bývalá rezidence Glaoui, která se nachází na okraji města, je považována za jednu z nejkrásnějších marockých kasbah. Po šálku mátového čaje nebo kávy, jedem zpět do Marrakese přechodem vysokých pohoří Atlas.

Váš celodenní výlet z Marrákeše do Ouarzazate a Kasbahu Ait Ben Haddou skončí pozdě odpoledne ve vašem hotelu nebo v centru města.


CO JE ZAHRNUTO:

* Vyzvednutí z místního hotelu

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Exkurze vhodná pro rodiny


 NEZAHRNUJE:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

JEDNODENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO AIT BENHADDOU

1 denní výlet z Marakéše : Prozkoumejte Unesco kasbah v obci Ait Benhaddou v exkurzi s průvodcem. Nachází se v pohoří Atlas nedaleko Ouarzazate.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé Jednodenní výlety z Marakéše : 4x4 a minibus transfery. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka : Jednodenní výlety z Marakéše se zkušenými řidiči a průvodci.  

private tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagoraprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagora

MAPA PRO JEDNODENNÍ VÝLETY Z MARAKÉŠE

RezervaceTripadvisor

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Jednodenní výlety z Marakéše s hotelovým vyzvednutím a soukromým transferem! POHODLNÁ EXKURZE Z MARRÁKEŠ A PROZKOUMÁTE NEJLEPŠÍ DESTINACE VČETNĚ ODJEZDU Z HOTELU VE MĚSTĚ MARRÁKEŠ.

Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje Jednodenní výlety z Marakéše. Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme 1 denní výlet z Marakéše.

Břišní tanečnice a dokonce i burleskní tanečníci, kteří používají spíše skromné šaty, dokazují, že to, co vidíte ve filmech.

BŘIŠNÍ TANEC V MARRÁKEŠI

Ať už jste začátečník nebo zkušený řidič, přijďte vyzkoušet toto jedinečné dobrodružství. Užijte si skvělé Marrákeš dobrodružství quad jízdu pro ty, kteří hledají neobvyklé aktivity v blízkosti Marrákeš.

více informací

QUAD A BUGGY V MARRÁKEŠI

1 denní výlet z Marakéše : Prozkoumejte Unesco kasbah v obci Ait Benhaddou v exkurzi s průvodcem. Nachází se v pohoří Atlas nedaleko Ouarzazate.

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO AIT BENHADDOU

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat pobřeží Atlantiku v blízkosti Essaouira, ve velmi oblíbené destinace pro turisty, když chcete uniknout rušné město Marrákeš. Užijte si pláž.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ESSAOUIRY

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat vodopády Ouzoud jako velmi populární exkurze s průvodcem. Navštivte nejvyšší vodopády v Maroku a vychutnejte si jízdu lodí pod vodopády.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO OUZOUDSKÝCH VODOPÁDŮ

1 denní výlet z Marakéše : navštívíte to nejlepší z pohoří Atlas v okolí údolí Ourika. To je jen 1 hodinu od Marakéše, a objevíte velmi zajímavé místo.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ÚDOLÍ OURIKA

více informacívíce informací