9 DENNÍ ZÁJEZD Z TANGERU NA SAHARU A MARAKÉŠE

Pořádáme soukromé turné po Maroku. 9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše : vychutnáte si výlet do Merzougy a Marrákeše přes hory Rif a Atlas.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Tangeru do Fesu, pouště a Marrákeše s 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku : Zájezdy z Tangeru se zkušenými řidiči a průvodci.  

DEN 1 : TANGER - CHEFCHAOUEN - FES

Dnes začíná náš soukromý výlet z Tangeru a projíždíme pohoří Rif. Navštívíme město Chefchaouen, které je jednou z úžasných vesnic v Maroku. Má náměstí ve španělském stylu a je obklopeno obchody s uměním a řemesly. Po obědě pokračujeme do Fesu. Zde strávíme noc v místním hotelu.


DEN 2 : FES

Pokračujeme dnes prohlídkou Fes. Navštívíme medinu a budeme chodit v jeho uličkách. Prohlídka zahrnuje návštěvu židovské čtvrti, královského paláce, slavných koželužen a madrasa Quaraouine, která je považována za 1. univerzitu na světě. Tuto noc jsme ubytováni v místním hotelu v Fesu.


DEN 3 : FES - IFRANE  – ERFOUD - RISSANI – MERZOUGA

Soukromý výlet z Tangeru : Dnes cestujeme do Ifrane, často nazývaného jako Švýcarsko Maroka pro jeho jedinečnou architekturu a atmosféru. Pokračujeme do Azrou - berberské vesnice v cedrovém lese. Pak jedeme do Mideltu a projíždíme Údolí Ziz až k Erfoudu. Jakmile dorazíme do Merzougy, zůstaneme v pouštním hotelu.


DEN 4 : POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY

Dnes prozkoumáme Saharu v Merzouge : 9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše. Navštívíme vesnici Khamlia - známou pro místní lidi z Gnawy a seznámíme se s jejich tradiční hudbou. Navštívíme nomádskou rodinu žijící v poušti a později půjdeme do Rissani, kde navštívíme místní souk. Jdeme zpět do Merzougy a připravujeme se na jedinečnou velbloudí jízdu do pouště. Naše pouštní prohlídka bude vedena zkušeným průvodcem a během naší velbloudí jízdy se vydáme na písečné duny. Dostaneme se do Saharského pouštního tábora, abychom si mohli vychutnat večeři u táboráku s berberskou hudbou. Zůstáváme přes noc v pouštním táboře a můžeme vylézt do vysoké duny a sledovat západ slunce v poušti.


DEN 5 : MERZOUGA - ERFOUD - TODRA SOUTĚSKY - DADES SOUTĚSKY

Dnes se probudíme velmi brzy, abychom si užili nádherný východ slunce na dunách a pak se vydejte na velbloudí jízdu zpět do hotelu. Po osvěžení a snídani odjedeme do Tinghir a navštívíme Todra soutěsky a dorazíme do údolí Dades, kde budeme mít večeři a strávit noc.


DEN 6 : DADES SOUTĚSKY - ÚDOLÍ RŮŽÍ - OUARZAZATE

Po snídani projíždíme údolím Dades směrem na Kalaat Mgouna, který prochází trasou tisíců Kasbah. Navštívíme údolí růží a vesnici Skoura. Pak pokračujeme do Ouarzazate: nazývá se „Hollywoodem Afriky“. Budeme zde i místní filmová studia a také kasbah. Zůstáváme přes noc v místním hotelu.


DEN 7 : OUARZAZATE- AIT BENHADDOU - TIZI N'TICHKA - MARRÁKEŠ

Po snídani navštívíme slavny kasbah Ait Benhaddou, ktery je největší kasbah v Maroku, a také světového dědictví UNESCO. Naše soukromá marocká tour pokračuje přes horský průsmyk Tizi n’Tichka přes Vysoké pohoří Atlas. Pak dorazíme do Marrákeše .


DEN 8 : MARRÁKEŠ

Dnes po snídani budeme mít prohlídku Marrákeše s průvodcem a návštěvu minaretu Koutoubia, Majorelle zahrady, Saadské hrobky, paláce Bahia a také Muzeum šperků Dar Si Said Palace. Trávíme tuto noc v tradičním riadu v Marrákeši.


DEN 9 : MARRÁKEŠ - CASABLANCA

V poslední den 9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše vás odvezeme na letiště v Marrákeši nebo v Casablance.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z TANGERU:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle pro vaši private Tanger tour

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z TANGERU

Vyplňte prosím všechna povinná pole ve formuláři pro výpočet ceny vybraného turné Maroko. Cena vždy závisí na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: Zájezd z Tangeru. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


PLATBA:

V současné době přijímáme následující způsoby platby:

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

MAPA PRO ZÁJEZD Z TANGERU

private tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourRezervaceTripadvisorprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tour

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Tangeru do Fesu , pouště a Marakéše

PROZKOUMEJTE TO NEJLEPŠÍ Z MAROKA V SOUKROMÉM CESTOVÁNÍ S NÁMI!


Tours Morocco Trips je profesionální a zkušená cestovní společnost. Nabízíme celou řadu soukromých marockých výletů. Objevte poušť Sahary, spoznejte naši kulturu a Užijte si našich dobrodružných vícedenních a jednodenních výletů. Objevíte to nejlepší ze Sahary, máte jedinečný zážitek. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka se zkušenými řidiči a průvodci.  

Pořádáme 7 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše. Užijete si dobrodružné cestování, prozkoumáme poušť poblíž Merzougy, navštívíme také města Fez a Marrákeš ...

více informací

7 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše

5,6,7,8 days private tour from Tangier,7 Day north Morocco 4x4 trip to Fez and Casablanca

Pořádáme soukromé turné po Maroku. 9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše : vychutnáte si výlet do Merzougy a Marrákeše přes hory Rif a Atlas.

více informací

9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše

9,10,11 days guided tour from Tangier,Sahara 9 Day 4x4 trip to Merzouga desert and Marrakech

Pořádáme soukromé Zájezdy přes Maroko. Budete cestovat s profesionálními průvodci. Kontaktujte nás pro 12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše. Užijte si prohlídku Fezu a pouště Merzouga .

více informací

12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše

private 12,13,14 days Morocco tour from Tangier,guided 12 Days tour towards Fez and desert of Merzouga