2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Pořádáme soukromý 2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory -  Sahara trip. Prozkoumejte Saharu za 2 dny. Navštivte pohoří Atlas, včetně vesnice Ait Ben Haddou a jízdu na velbloudech.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Marrákeše: 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Sahara poušť poblíž Zagory . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka v prohlídce se zkušenými řidiči a průvodci.  


DEN 1 : MARRÁKEŠ - AIT BENHADDOU - OUARZAZATE A VELBLOUDÍ JÍZDA V ZAGORA

Prohlídka Maroka začíná ráno a jedeme směrem k poušti Zagora. Projíždíme po vysokých horách Atlas, projíždíme horským průsmykem Tizi n´Tichka. Poté, co projdeme některé unikátní berberské vesnice, navštívíme kasbah Ait Benhaddou, která je zapsána na seznam světového dědictví UNESCO.

Tady mnoho slavných filmů bylo filmováno včetně Gladiator, Mumie, a jiní. Po obědě v Ait Benhaddou navštívíme město Ouarzazate, kde se nachází místní filmová studia. Pak přejdeme údolím Draa k poušti Zagora.

Jezdíme velbloudy v poušti a poté si užíváme času v pouštním táboře. Užijte si úžasný pouštní západ slunce a pak po večeři budeme poslouchat berberské hudby kolem táboráku. Noc strávíte v pouštním stanu.


DEN 2 : ZAGORA - AGDZ - OUARZAZATE - MARRÁKEŠ

Brzy ráno se probudíme, sledujeme pouštní svítání v Sahare a pak pokračujeme v cestě do údolí Draa a Ourzazate, kde navštívíme místní Taourirt Kasbah. Pokračujeme zpět do Marrákeš přes průsmyk Tizi N´Tichka.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z MARRÁKEŠE:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle pro vaši 2 denní výlet z Marakéše do pouště u Zagory

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENÍ ZAHRNUTO:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO 2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Vyplňte prosím všechna povinná pole v tomto formuláři pro výpočet nejlepší ceny pro :  zájezd z Marakéše do pouště. Cena vždy záleží na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: zájezd z Marakéše do pouště. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.


private tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagoraprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagora
Rezervace

MAPA PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ

Tripadvisorprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagoraprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagora

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Marakéše a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z MARRÁKEŠE.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.

Pořádáme soukromý 2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory -  Sahara trip. Prozkoumejte Saharu za 2 dny. Navštivte pohoří Atlas, včetně vesnice Ait Ben Haddou a jízdu na velbloudech.

více informací

2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory

2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga, aby sme prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si pouštní cestu do Merzougy, včetně soukromé dopravy v 4x4 nebo minibusu.

více informací

3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga

3 denní výlet z Marakéše do pouště Merzouga

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu. Prozkoumáte  Dades soutěsky a poušť Merzouga , Ifrane a cestujeme do Fesu v Maroku se soukromým transferem.

více informací
3 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu

Pořádáme výlety v Maroku a z  Marakéše do Dades, pak Todry a trávíme noc v poušti Sahary. Kontaktujte nás pro cestování na 5 dní s velbloudí jízdou ...

více informací

5 denní zájezd z Marakéše do pouště Sahara

5 denní výlet z Marakéše do pouště Sahara

Pořádáme soukromé marocké výlety s místními průvodci. Nabízíme 4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu směrem k Ait Benhaddou, prozkoumáme Saharu a Chefchaouen ...

více informací

4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

4 denní výlet z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

Nabízíme Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště, sledujeme západ slunce na Sahaře, prozkoumáme Ait Benahddou Unesco kasbah a Ouarzazate ...

více informací

Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště

Soukromý 4 denní výlet z Marakéše do pouště