3 DENNÍ ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu. Prozkoumáte  Dades Gorges a poušt Merzouga , Ifrane a cestujeme do Fesu v Maroku se soukromým transferem.


Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Marrákeše: 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku v prohlídce se zkušenými řidiči a průvodci.  

DEN 1 : MARRÁKEŠ - AIT BENHADDOU - OUARZAZATE - SKOURA - DADES SOUTĚSKY:

Dnes projíždíme na vrcholky Vysokého Atlasu přes průsmyk Tizi n'Tichka, budeme se těšit na krátkou návštěvu Kasbah Telouet. Pak navštívíme Kasbah Ait Ben Haddou, což je nejlepší kasbah v Maroku. Pak navštívíme filmové studio v Ouarzazate a jedeme směrem k Skoura palmerům. Navštívíme Údolí růží a strávíte noc v Dades soutěsky v místním hotelu s večeří.


DEN 2 : DADES SOUTĚSKY - TODRA SOUTĚSKY - POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY:

Dnes po snídani začínáme s poznáním údolí Dades, pak se vydáme do Tinghir a navštívíme soutěsky Todra. Po obědě pokračujeme do Tinijdadu a Erfoud. Dostaneme se na Merzougu, odkud si užijeme dvouhodinovou jízdu na velbloudech a pozorujeme západ slunce v poušti. Po večeři si poslechneme berberské písně a noc strávíme v tradičním berberském stanu.


DEN 3 : MERZOUGA - RISSANI - MIDELT - FES

Náš výlet z Marrakechu do Fesu pokračuje a ráno budeme sledovat nejlepší východ slunce, následovaný jízdou na velbloudech do vesnice Merzouga. Pokračujeme přes Rissani, Erfoud, údolí Ziz, pak prozkoumáte cedrové lesy poblíž Azrou a opice můžete krmit ručně. Budeme pokračovat směrem k lyžařskému středisku Ifrane a náš výlet končí ve Fezu.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z MARRÁKEŠE:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

Vyplňte prosím všechna povinná pole v tomto formuláři pro výpočet nejlepší ceny pro :  zájezd z Marakéše do pouště. Cena vždy záleží na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: tour from Marrákeš to Fes via Sahara desert. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

private 3 Days Marrakech tour to Merzouga and Fes,Morocco private desert tour

MAPA PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

ReservationTripadvisorprivate 3 Days Marrakech tour to Merzouga and Fes,Morocco private desert tourprivate 3 Days Marrakech tour to Merzouga and Fes,Morocco private desert tour

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Marakéše a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z MARRÁKEŠE.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.

Pořádáme soukromý 2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory -  Sahara trip. Prozkoumejte Saharu za 2 dny. Navštivte pohoří Atlas, včetně vesnice Ait Ben Haddou a jízdu na velbloudech.

více informací

2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory

2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga, aby sme prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si pouštní cestu do Merzougy, včetně soukromé dopravy v 4x4 nebo minibusu.

více informací

3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga

3 denní výlet z Marakéše do pouště Merzouga

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu. Prozkoumáte  Dades soutěsky a poušť Merzouga , Ifrane a cestujeme do Fesu v Maroku se soukromým transferem.

více informací
3 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu

Pořádáme výlety v Maroku a z  Marakéše do Dades, pak Todry a trávíme noc v poušti Sahary. Kontaktujte nás pro cestování na 5 dní s velbloudí jízdou ...

více informací

5 denní zájezd z Marakéše do pouště Sahara

5 denní výlet z Marakéše do pouště Sahara

Pořádáme soukromé marocké výlety s místními průvodci. Nabízíme 4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu směrem k Ait Benhaddou, prozkoumáme Saharu a Chefchaouen ...

více informací

4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

4 denní výlet z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

Nabízíme Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště, sledujeme západ slunce na Sahaře, prozkoumáme Ait Benahddou Unesco kasbah a Ouarzazate ...

více informací

Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště

Soukromý 4 denní výlet z Marakéše do pouště