7 DENNÍ ZÁJEZD Z TANGERU DO POUŠTĚ A MARAKÉŠE

Pořádáme 7 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše. Užijete si dobrodružné cestování, prozkoumáme poušť poblíž Merzougy, navštívíme také města Fez a Marrákeš …

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Tangeru do Fesu, pouště a Marrákeše s 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku : Zájezdy z Tangeru se zkušenými řidiči a průvodci.  DEN 1 : TANGER - CHEFCHAOUEN

Dnes začínáme s naší soukromou marockou cestou do Chefchaouenu, kde jsou všechny domy namalované v modré a bílé barvě a patří mezi nejkrásnější města v Maroku. Budete mít volný čas na prohlídku Mediny v Chefchaouen a noc strávíme v místním hotelu.


DEN 2 : CHEFCHAOUEN:

Dnes budeme mít prohlídku s následnou prohlídkou Mediny a jejího hlavního náměstí Uta el-Hammam. Je ideálním místem k zastavení na oběd. Zůstáváme přes noc v místním hotelu.


DEN 3 : CHEFCHAOUEN - FES:

Naše cesta přes Maroko pokračuje a jedeme do Fesu, což je bývalé císařské město. Je to také jedno z prvních svatých měst muslimského uctívání a má jednu z nejstarších univerzit na světě. Prozkoumáme hlavní zajímavosti a významné památky ve městě. Odpoledne budeme mít volný čas a zůstaneme přes noc v místním hotelu.


DEN 4 A DEN 5 : FES

Dnes a zitra po pokračujeme v průzkumu mediny v Fesu. Navštívíme také židovskou čtvrť, královský palác, koželužny a madrasu Quaraouine - považovanou za 1. univerzitu na světě. Přenocování v místním hotelu v Medíně.


DEN 6 : FES - MEKNES - RABAT - CASABLANCA

Dnes pokračuje naše soukromé marocké turné a jedeme směrem k Meknes, bývalému císařskému městu. Budeme mít krátkou prohlídku hlavních důležitých míst. Pak jdeme do Rabatu, hlavního města, na krátkou návštěvu a později se vydáme do Casablanky, největšího města, kde můžeme navštívit mešitu Hassan II. Zůstáváme v Casablance přes noc.


DEN 7 : CASABLANCA - ASILAH - TANGER

Dnes půjdeme podél pobřeží Atlantiku. Navštívíme Assilah, krásné a malé pobřežní město. Je známá svým každoročním festivalem graffiti a můžete si ji vychutnat při procházce. Naše soukromé marocké turné končí v Tangeru.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z TANGERU:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle pro vaši private Tanger tour

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z TANGERU

Vyplňte prosím všechna povinná pole ve formuláři pro výpočet ceny vybraného turné Maroko. Cena vždy závisí na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: Zájezd z Tangeru. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


PLATBA:

V současné době přijímáme následující způsoby platby:

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

MAPA PRO ZÁJEZD Z TANGERU

private tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourRezervaceTripadvisorprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tour

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Tangeru do Fesu , pouště a Marakéše

PROZKOUMEJTE TO NEJLEPŠÍ Z MAROKA V SOUKROMÉM CESTOVÁNÍ S NÁMI!


Tours Morocco Trips je profesionální a zkušená cestovní společnost. Nabízíme celou řadu soukromých marockých výletů. Objevte poušť Sahary, spoznejte naši kulturu a Užijte si našich dobrodružných vícedenních a jednodenních výletů. Objevíte to nejlepší ze Sahary, máte jedinečný zážitek. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka se zkušenými řidiči a průvodci.  

Pořádáme 7 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše. Užijete si dobrodružné cestování, prozkoumáme poušť poblíž Merzougy, navštívíme také města Fez a Marrákeš ...

více informací

7 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše

5,6,7,8 days private tour from Tangier,7 Day north Morocco 4x4 trip to Fez and Casablanca

Pořádáme soukromé turné po Maroku. 9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše : vychutnáte si výlet do Merzougy a Marrákeše přes hory Rif a Atlas.

více informací

9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše

9,10,11 days guided tour from Tangier,Sahara 9 Day 4x4 trip to Merzouga desert and Marrakech

Pořádáme soukromé Zájezdy přes Maroko. Budete cestovat s profesionálními průvodci. Kontaktujte nás pro 12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše. Užijte si prohlídku Fezu a pouště Merzouga .

více informací

12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše

private 12,13,14 days Morocco tour from Tangier,guided 12 Days tour towards Fez and desert of Merzouga