QUAD V MARRÁKEŠI

Užijte si skvělé Marrákešské dobrodružství čtyřkolkou pro ty, kteří hledají neobvyklou činnost v blízkosti Marrákeše. Půldenní nebo celodenní výlet na čtyřkolku vás zavede do venkovského Maroka a odhalí krásné okolní krajiny kolem palmových hájů. Po prezentaci vybavení, briefingu Vašeho profesionálního instruktora odjíždíme na 2 hodiny a 30 minut na čtyřkolku. Objevíme blízkou scenérii Marrákeše s kouzlem pouštních stezek.


BUGGY ATV V MARRÁKEŠI

Užijte si skvělé Marrákešské dobrodružství buggy jízdou pro ty, kteří hledají neobvyklé aktivity v blízkosti Marrákeš. Půldenní nebo celodenní exkurze vás zavede do venkovského Maroka a odhalí krásné okolní krajiny kolem palmových hájů.

Po prezentaci vybavení, briefingu Vašeho profesionálního instruktora odjíždíme na 2 hodiny 30 minut na buggy výlet.


CO JE ZAHRNUTO:

* Vyzvednutí z místního hotelu

* Instruktor / průvodce

* Exkurze vhodná pro rodiny


 NEZAHRNUJE:

* Pojištění

QUAD V MARRÁKEŠI - BUGGY ATV V MARRÁKEŠI

Ať už jste začátečník nebo zkušený řidič, přijďte vyzkoušet toto jedinečné dobrodružství. Užijte si skvělé Marrakech dobrodružství quad jízdu pro ty, kteří hledají neobvyklé aktivity v blízkosti Marrakech.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé Jednodenní výlety z Marakéše : 4x4 a minibus transfery. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka : Jednodenní výlety z Marakéše se zkušenými řidiči a průvodci.  

private tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagoraprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagora

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Jednodenní výlety z Marakéše s hotelovým vyzvednutím a soukromým transferem! POHODLNÁ EXKURZE Z MARRÁKEŠ A PROZKOUMÁTE NEJLEPŠÍ DESTINACE VČETNĚ ODJEZDU Z HOTELU VE MĚSTĚ MARRÁKEŠ.

Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje Jednodenní výlety z Marakéše. Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme 1 denní výlet z Marakéše.

Břišní tanečnice a dokonce i burleskní tanečníci, kteří používají spíše skromné šaty, dokazují, že to, co vidíte ve filmech.

BŘIŠNÍ TANEC V MARRÁKEŠI

Ať už jste začátečník nebo zkušený řidič, přijďte vyzkoušet toto jedinečné dobrodružství. Užijte si skvělé Marrákeš dobrodružství quad jízdu pro ty, kteří hledají neobvyklé aktivity v blízkosti Marrákeš.

více informací

QUAD A BUGGY V MARRÁKEŠI

1 denní výlet z Marakéše : Prozkoumejte Unesco kasbah v obci Ait Benhaddou v exkurzi s průvodcem. Nachází se v pohoří Atlas nedaleko Ouarzazate.

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO AIT BENHADDOU

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat pobřeží Atlantiku v blízkosti Essaouira, ve velmi oblíbené destinace pro turisty, když chcete uniknout rušné město Marrákeš. Užijte si pláž.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ESSAOUIRY

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat vodopády Ouzoud jako velmi populární exkurze s průvodcem. Navštivte nejvyšší vodopády v Maroku a vychutnejte si jízdu lodí pod vodopády.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO OUZOUDSKÝCH VODOPÁDŮ

1 denní výlet z Marakéše : navštívíte to nejlepší z pohoří Atlas v okolí údolí Ourika. To je jen 1 hodinu od Marakéše, a objevíte velmi zajímavé místo.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ÚDOLÍ OURIKA

více informacívíce informací