7 DENNÍ ZÁJEZD Z CASABLANKY DO POUŠTĚ A MARAKÉŠE

Pořádáme soukromý výlet z Casablanky k prozkoumání poušte poblíž Merzougy. Kontaktujte nás pro 7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše s jízdou na velbloudech a pouštním výletem 4x4.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Casablanky do pouště a Marrákeše s 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku : Zájezdy z Casablancy se zkušenými řidiči a průvodci.  


DEN 1 : CASABLANCA- RABAT - MEKNES - FES

Začneme s vyzvednutím z hotelu a po krátké návštěvě hlavních turistických atrakcí v Casablance se vydáme směrem na Rabat k návštěvě hlavních památek. Pak jsme se podívat na Meknes, a také navštívit římské ruiny Volubilis. Jdeme do Fes, kde zůstaneme tuto noc v místním riadu nebo hotelu s večeří.


DEN 2 : FES

Dnes budeme objevovat medinu ve Fesu, projdeme se do jejích uliček, navštívíme Královský palác a slavné koželužny, následované mešitou Quaraouine, která je považována za první univerzitu na světě. Zůstáváme přes noc v místním hotelu v Fes.


DEN 3 : FES - MIDELT - ERFOUD - RISSANI - MERZOUGA:

Dnes cestujeme do Ifrane, nazvaného jako Švýcarsko Maroka, a budeme pokračovat do Azrou - berberské vesnice v cedrovém lese. Pak navštívíme Midelt a cestujeme přes údolí Ziz. Půjdeme do Erfoud a dorazíme do Merzougy, zůstaneme v místním pouštním hotelu.


DEN 4 : POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY

Dnes prozkoumáme Saharu poblíž Merzougy. Navštívíme vesnici Khamlia, známou místní Gnawou s tradiční hudbou. Navštívíme nomádskou rodinu žijící v poušti. Pak se vydáme do Rissani, kde navštívíme jeho místní souk a vrátíme se zpět do Merzouga.

Připravíme se na jedinečnou velbloudí jízdu do pouště. Naše pouštní prohlídka bude vedena zkušeným průvodcem a během naší velbloudí jízdy se vydáme na písečné duny. Dostaneme se do Saharského pouštního tábora, abychom si mohli vychutnat večeři u táboráku s berberskou hudbou. Zůstáváme přes noc v pouštním táboře a můžeme vylézt na vysoké duny a sledovat západ slunce v poušti.


DEN 5 : MERZOUGA - RISSANI – TODRA SOUTĚSKY - DADES SOUTĚSKY

Dnes se brzy ráno probudíme, abychom sledovali pouštní východ slunce v Merzouga. Pak se vydáme na velbloudy do vesnice Merzouga a po snídani odjíždíme do Rissani, pak do Tinghir a prozkoumáme Todra soutěsky, které jsou nejvyšší, nejužší v Maroku. Zde můžeme projít pěšky do úžasného údolí. Po obědě pokračujeme do údolí Dades a zůstáváme v tradičním místním hotelu s večeří.


DEN 6 : DADES SOUTĚSKY - OUARZAZATE - AIT BENHADDOU - MARRÁKEŠ

Dnes jedeme do města Ouarzazate, které vede po silnici z Kasbah. Navštívíme Kalaat Mgouna, který je centrem údolí Roses. Pak navštívíme filmové studio Skoura a Ouarzazate, místní kasbah. Prozkoumáme Ait Benhaddou a její místní kasbah. Naše soukromá marocká cesta pokračuje kolem průsmyku Tizi n'Tichka a poté dorazíme do Marrákeše, ubytování v hotelu.


DEN 7 : MARRÁKEŠ

Prozkoumáme to nejlepší z Marrákeše, navštívíme nejvýznamnější lokality a historická místa včetně Majorelle Gardens, Koutoubia Tower, Saadských hrobek, Bahia Palace. Zkoumáme také Marrákeš souk a pak naše prohlídka končí. Konec 7 denního zájezdu z Casablanky do pouště a Marakéše.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z CASABLANKY:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z CASABLANKY

Vyplňte prosím všechna povinná pole ve formuláři pro výpočet ceny vybraného turné Maroko. Cena vždy závisí na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.  


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: Zájezd z Casablanky. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


PLATBA:

V současné době přijímáme následující způsoby platby:

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

MAPA PRO ZÁJEZD Z CASABLANKY:

private tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourRezervaceTripadvisorprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tour

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Pořádáme soukromý výlet z Casablanky k prozkoumání poušte poblíž Merzougy. Kontaktujte nás pro 7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše s jízdou na velbloudech a pouštním výletem 4x4.

více informací

7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

7 days tour from Casablanca,5,6,7 day private Casablanca tour in Morocco

Pořádáme 10 denní zájezd z Casablanky na Saharu v Merzouge. Objevíme medinu ve Fesu a Marrákeši během 10denního cestování po Maroku.

více informací

10 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

10 days tour from Casablanca in Morocco,10,11,12 day Casablanca trip to Fez and Marrakech

13 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

private 13 day tour from Casablanca,guided 13,14,15 day Casablanca travel to Marrakech via Fez

Během tohoto soukromého 13denního výletu prozkoumáme medinu v Fes a Marrákeši…s  průvodcem na velbloudech přes duny Merzouga také prozkoumáme Saharskou poušť.

více informací

Zájezdy z Casablanky do pouště a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z CASABLANKY.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Agadiru do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.