SOUKROMÝ 4 DENNÍ ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ

Nabízíme Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště, sledujeme západ slunce na Sahaře, prozkoumáme Ait Benahddou Unesco kasbah a Ouarzazate .


Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Marrákeše: 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat poušť v Zagore nebo Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka v prohlídce se zkušenými řidiči a průvodci.


DEN 1 : MARRÁKEŠ - AIT BENHADDOU - OUARZAZATE - DADES SOUTĚSKY:

Dnes odjíždíme z hotelu směrem na Ouarzazate, přes průsmyk Tizi „n“ Tichka, abychom se dostali ke slavné Kasbah Ait Benhaddou. Je to světová památka UNESCO a trávíme zde pěkný čas. Navštívíme také město Ouarzazate, často nazývané jako Hollywood Afriky, kde navštívíme místní filmové studio. Pokračujeme v naší soukromé marocké cestě po silnici tisíců Kasbahs. Navštívíme Kalaat Mgouna, který je známý svými růžovými výrobky. Pokračujeme do údolí Dades, kde strávíme noc v hotelu s večeří.


DEN 2 : DADES SOUTĚSKY - TODRA SOUTĚSKY - ERFOUD - POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY:

Pokračujeme dnes v průzkumu Dades soutěsky, kde navštívíme úžasný skalní útvar „Opičí prsty“. Jdeme směrem k Tinghir a navštívíme Todra soutěsky, projdeme pod 300 m vysokým červeným útesem. Poté se vydáme směrem na Erfoud, který je známý svými fosilními výrobky. Pokračujeme do Rissani a pak jedeme přímo do vesnice Merzouga. Zůstáváme přes noc v místním pouštním hotelu.


DEN 3 : MERZOUGA

Dnes budeme zkoumat Saharu v Merzouga. Navštívíme vesnici Khamlia, známou pro místní hudbu Gnawa, budeme poslouchat jejich tradiční hudbu. Navštívíme nomády žijící v poušti a později se vydáme do Rissani, kde navštívíme místní souk. Jdeme zpět do Merzouga a připravíme se na jedinečnou velbloudovou jízdu do pouště. Naše pouštní prohlídka bude vedena zkušeným velbloudovým průvodcem a během naší velbloudí jízdy prozkoumáme písečné duny. Dostaneme se do Saharského pouštního tábora, abychom si mohli vychutnat večeři u táboráku s berberskou hudbou. Zůstáváme přes noc v pouštním táboře a můžeme vylézt na vysoké duny a sledovat západ slunce v poušti.


DEN 4 : POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY - AGDEZ - AIT BENHADDOU - MARRÁKEŠ

Dnes si užíváme pozorování pouštního východu v Merzouga. Pak se vydáme na velbloudy zpátky do vesnice. Po snídani projíždíme Rissani, Agdez a pak dorazíme do města Ouazazatte. Pokračujeme přes průsmyk Tizi n'Tichka v pohoří Atlas nad Vysokými pohoří Atlas a dorazíme do Marrákeše.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z MARRÁKEŠE:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ

Vyplňte prosím všechna povinná pole v tomto formuláři pro výpočet nejlepší ceny pro :  zájezd z Marakéše do pouště. Cena vždy záleží na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: zájezd z Marakéše do pouště. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

private tour from Marrakech in Morocco to desert in Merzougaprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Merzouga

MAPA PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ

RezervaceTripadvisorprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Merzougaprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Merzouga

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Marakéše a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z MARRÁKEŠE.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.

Pořádáme soukromý 2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory -  Sahara trip. Prozkoumejte Saharu za 2 dny. Navštivte pohoří Atlas, včetně vesnice Ait Ben Haddou a jízdu na velbloudech.

více informací

2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory

2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga, aby sme prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si pouštní cestu do Merzougy, včetně soukromé dopravy v 4x4 nebo minibusu.

více informací

3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga

3 denní výlet z Marakéše do pouště Merzouga

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu. Prozkoumáte  Dades soutěsky a poušť Merzouga , Ifrane a cestujeme do Fesu v Maroku se soukromým transferem.

více informací
3 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu

Pořádáme výlety v Maroku a z  Marakéše do Dades, pak Todry a trávíme noc v poušti Sahary. Kontaktujte nás pro cestování na 5 dní s velbloudí jízdou ...

více informací

5 denní zájezd z Marakéše do pouště Sahara

5 denní výlet z Marakéše do pouště Sahara

Pořádáme soukromé marocké výlety s místními průvodci. Nabízíme 4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu směrem k Ait Benhaddou, prozkoumáme Saharu a Chefchaouen ...

více informací

4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

4 denní výlet z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

Nabízíme Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště, sledujeme západ slunce na Sahaře, prozkoumáme Ait Benahddou Unesco kasbah a Ouarzazate ...

více informací

Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště

Soukromý 4 denní výlet z Marakéše do pouště