10 DENNÍ ZÁJEZD Z CASABLANKY DO POUŠTĚ A MARAKÉŠE

Pořádáme 10 denní zájezd z Casablanky na Saharu v Merzouge. Objevíme medinu ve Fesu a Marrákeši během 10denního cestování po Maroku.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Casablanky do pouště a Marrákeše s 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku : Zájezdy z Casablancy se zkušenými řidiči a průvodci.  

DEN 1 : CASABLANCA – RABAT – CHEFCHAHOUEN

Naše soukromá cesta přes Maroko začíná dnes a budeme zkoumat hlavní památky v Casablance. Pak jedeme do Rabatu, správního hlavního města Maroka a navštívíme Hassan Tower a kasbah Oudayas. Později dnes půjdeme do Chefchaouenu. Zůstaneme zde na večeři a přenocování v místním hotelu.


DEN 2 : CHEFCHAHOUEN – VOLUBILIS – MEKNES – FES

Dnes budeme procházet medinou v Chefchaouen a pak jedeme směrem k Fes se zastávkou u římských ruin Volubilis. Pak navštívíme Meknes a prozkoumáme město, včetně: Brány Bab Mansour a navštívíme starou Medinu. Pak pokračujeme do Fesu, kde zůstáváme na večeři a přenocování v hotelu.


DEN 3 : FES

Dnes budeme pokračovat v návštěvě nejlepších atrakcí a památek Fesu. Navštívíme medinu v Fes a jeho uličkách, pak také královský palác a mešitu Quaraouine, která je považována za první univerzitu na světě. Zůstáváme přes noc v místním riadu v Medině Fes.


DEN 4 : FES - IFRANE – MIDELT –  ERFOUD - RISSANI – MERZOUGA

Dnes cestujeme do Ifrane, často nazývaného jako Švýcarsko Maroka, a zastavíme se také v obci Azrou - Berber v cedrovém lese. Pokračujeme do Mideltu a Erfoudu. Přijíždíme do Merzougy, noc v místním pouštním hotelu.


DEN 5 : MERZOUGA

Dnes prozkoumáme poušť Merzouga návštěvou vesnice Khamlia, která je známá svými místními hudebníky z Gnawy. Zde se dozvíte o jejich tradiční hudbě. Pak navštívíme nomádskou rodinu. Později navštívíme Rissani a jeho místní souk a pak se vrátíme, abychom se připravili na pouštní jízdu. Tato pouštní prohlídka bude vedena zkušeným průvodcem. Budeme zkoumat poušť a jakmile dorazíme do tábora, budeme mít večeři u táboráku s berberskou hudbou a zůstaneme přes noc v pouštním táboře.


DEN 6 : MERZOUGA - RISSANI  – TODRA SOUTĚSKY – DADES SOUTĚSKY

Dnes budeme sledovat pouštní východ slunce v Merzouga. Pak se vydáme na velbloudy zpět do Merzougy. Po snídani pokračujeme v naší soukromé marocké cestě a jedeme do Rissani a směrem na Tinghir, kde zkoumáme Todra soutěsky. Jedná se o nejvyšší, nejužší rokliny v Maroku a my se můžeme vydat na výlet v úžasném údolí. Později dnes pokračujeme v průjezdu údolím Dades, kde zůstáváme v místním riadu s večeří a snídaní.


DEN 7 : DADES SOUTĚSKY –  AIT BENHADDOU - TIZI N'TICHKA - MARRÁKEŠ

Pokračujeme v našem soukromém turné po Maroku, projíždíme údolím Dades směrem na Ouarzazate. My jedeme po silnici tisíců Kasbahs, zastavujeme u Kalaat Mgouna, který je centrem údolí Roses a zde si můžeme koupit růžovou vodu - místní produkt vyrobený z růží. Pokračujeme do Ouarzazate navštívit filmové studio. Pak jedeme do Ait Benhaddou, abychom navštívili místní kasbah. Projdeme Tizi n'Tichka horským průsmykem a dorazíme do Marrákeše.


DEN 8 A DEN 9 : MARAKECH

Dnes a zítra prozkoumáme Marrákeše, často nazývaného „červené město“. Navštívíme nejvýznamnější lokality, historické a kulturní místa včetně Majorelle zahrad, věže Koutoubia, Saadských hrobek, paláce Bahia. Prozkoumáme také náměstí Jamma el Fna. Odpoledne budete mít volný program.


DEN 10 : MARRÁKEŠ - CASABLANCA

Poslední den vás odvezeme do Casablance. Konec 10 denního zájezdu z Casablanky do pouště a Marakéše.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z CASABLANKY:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle pro vaši private Casablanca tour

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z CASABLANKY

Vyplňte prosím všechna povinná pole ve formuláři pro výpočet ceny vybraného turné Maroko. Cena vždy závisí na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.  


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: Zájezd z Casablanky. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


PLATBA:

V současné době přijímáme následující způsoby platby:

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

MAPA PRO ZÁJEZD Z CASABLANKY:

private tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourRezervaceTripadvisorprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tourprivate tour from Casablanca in Morocco, Imperial cities tour

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Pořádáme soukromý výlet z Casablanky k prozkoumání poušte poblíž Merzougy. Kontaktujte nás pro 7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše s jízdou na velbloudech a pouštním výletem 4x4.

více informací

7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

7 days tour from Casablanca,5,6,7 day private Casablanca tour in Morocco

Pořádáme 10 denní zájezd z Casablanky na Saharu v Merzouge. Objevíme medinu ve Fesu a Marrákeši během 10denního cestování po Maroku.

více informací

10 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

10 days tour from Casablanca in Morocco,10,11,12 day Casablanca trip to Fez and Marrakech

13 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

private 13 day tour from Casablanca,guided 13,14,15 day Casablanca travel to Marrakech via Fez

Během tohoto soukromého 13denního výletu prozkoumáme medinu v Fes a Marrákeši…s  průvodcem na velbloudech přes duny Merzouga také prozkoumáme Saharskou poušť.

více informací

Zájezdy z Casablanky do pouště a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z CASABLANKY.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Agadiru do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.