4 DENNÍ ZÁJEZD Z FESU DO POUŠTĚ A MARAKÉŠE

Pořádáme výlet z Fesu do pouště Erg Chebbi. Užijte si náš soukromý Maroko výlet s dobrodružstvím po dobu 4 dnů. Budeme zkoumat Merzouga v jízdě na velbloudech, pak se podíváme na jižní Maroko na cestě do Marrakech.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Fesu do pouště a Marrákeše s 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku s Fesu se zkušenými řidiči a průvodci.  DEN 1 : FES - MIDELT - ERFOUD - RISSANI - POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY:

Dnes se vydáme na cestu z Fesu přes Maroko a jedeme směrem k pohoří Atlas, kde navštívíme město Ifrane. To je často nazýváno jako Švýcarsko Maroka. Pak jedeme do cedrových lesů v Azrou. Pokračujeme do Mideltu, známého svými minerálními produkty, a projdeme několika berberskými vesnicemi do údolí Ziz. Jdeme směrem na Erfoud a dojdeme k poušti poblíž Merzougy. Zůstaneme tady přes noc v pouštním hotelu s večeří.


DEN 2 : POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY

Dnes prozkoumáme Saharskou poušť poblíž Merzouge transportem 4x4. Navštívíme vesnici Khamlia, proslulou místní hudbou Gnawa, kde budeme poslouchat tradiční hudbu. Navštívíme nomádskou rodinu žijící v poušti. Půjdeme do Rissani, abychom navštívili jeho místní souk. Pak se vydáme zpět na Merzougu a připravíme se na jedinečnou velbloudí jízdu do pouště. Náš pouštní trek bude veden zkušeným velbloudovým průvodcem a během naší velbloudí jízdy prozkoumáme písečné duny. Dostaneme se do Saharského pouštního tábora, abychom si mohli vychutnat večeři u táboráku s berberskou hudbou. Zůstáváme přes noc v pouštním táboře a můžeme vylézt do vysoké duny a sledovat západ slunce v poušti.


DEN 3 : POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY - RISSANI - TODRA SOUTĚSKY - DADES SOUTĚSKY

Ráno pokračujeme v cestě z Fesu směrem na Marrákeš a my se vydáme na velbloudy zpět do vesnice. Po snídani zamíříme k Todře soutěsky přes Erfoud a Tinghir. Můžeme jít pěšky podél údolí. Pak projíždíme údolím Dades a míjíme skalní útvary známé jako opice. Zůstáváme přes noc v místním hotelu s večeří.


DEN 4 : DADES SOUTĚSKY - OUARZAZATE - AIT BENHADDOU - MARRÁKEŠ

Pokračujeme z soutěsek Dades do Kalaat Mgouna a projíždíme cestou 1000 Kasbahs. Navštívíte Skouru a Ouarzazate, který je často nazýván africkým Hollywoodem.

Pak navštívíme místní filmové studio a pak kasbah Tourit. Poté se vydáme do Ait Benhaddou a navštívíme její UNESCO kasbah. Tento kasbah byl použit jako pozadí pro slavné filmy jako Gladiator, Lawrence z Arábie. Projíždíme Vysokými pohořím Atlas, abychom se dostali na Marrákeš. Konec turné z Fesu do pouště a Marrákeše.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z FESU:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora u Merzougy

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZDY Z FESU DO POUŠTĚ A MARRÁKEŠE

Vyplňte prosím všechna povinná pole ve formuláři pro výpočet ceny vybraného turné Maroko. Cena vždy závisí na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% zálohu na rezervaci vybrané marocké cesty. Zůstatek bude zaplacen v Maroku.


PLATBA:

V současné době přijímáme následující způsoby platby:

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

MAPA PRO ZÁJEZD Z FESU DO POUŠTĚ

private tour from Fes to Merzouga desert and Marrakech,guided camel ride in Moroccoprivate tour from Fes to Merzouga desert and Marrakech,guided camel ride in MoroccoRezervaceTripadvisorprivate tour from Fes to Merzouga desert and Marrakech,guided camel ride in Moroccoprivate tour from Fes to Merzouga desert and Marrakech,guided camel ride in Morocco

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Fesu do pouště  a Marrákeše přes Atlas. UŽIJTE SI NOCI V POUŠTI POBLÍŽ MERZOUGY, A NAVŠTIVTE STŘEDNÍ ATLAS, IMPOZANTNÍ ÚDOLÍ A OÁZY!


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.

Pořádáme dobrodružný výlet přes Maroko. Nabízíme 2 denní zájezd z Fesu do pouště Merzouga včetně jízdy na velbloudech a pouštní aktivity.

více informací

2 denní zájezd z Fesu do pouště Merzouga

2 days private tour from Fes,2 Day Fes to Merzouga desert trip with camel trekking

Pořádáme výlet z Fesu, aby ste prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si soukromý 3denní výlet přes poušť Merzouga a 4x4 výlet. Do Marrákeše cestujeme přes Dades soutěsky a Todra.

více informací

3 denní zájezd z Fesu do pouště a Marakéše

3 day desert tour from Fes to Marrakech,3 day private Fes desert 4x4 trip to Marrakech

Pořádáme výlet z Fesu do pouště Erg Chebbi. Užijte si náš soukromý Maroko výlet s dobrodružstvím po dobu 4 dnů. Budeme zkoumat Merzouga v jízdě na velbloudech, pak se podíváme na jižní Maroko na cestě do Marrakech.

více informací

4 denní zájezd z Fesu do pouště a Marakéše

private 4 days trip from Fes,4 Day Fes to Merzouga desert 4x4 trip and camel ride

Pořádáme soukromý výlet z Fesu do Marrákeše přes poušť Sahara. Užijte si soukromou dobrodružnou cestu po dobu 5 dní, také strávíme noc v táboře Merzouga.

více informací

5 denní zájezd z Fesu do pouště a Marakéše

private 5 days tour from Fez to Marrakech & desert,5 Day Fes to Merzouga desert camp and Marrakech 4x4 trip