MAPA PRO  JEDNODENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE

RezervaceTripadvisor

JEDNODENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ESSAOUIRY

Váš denní výlet do Essaouiry z Marrakechu začne jízdou do vesnice Chichaoua. Cestou budete procházet lesy stromů Argan, kde si můžete všimnout některých koz, jak lezou po stromech. Chcete-li sledovat, jak se získává arganový olej, můžete navštívit místní Argan družstvo. Odtud půjdeme směrem k Essaouire.

Po příjezdu si můžete v klidu prohlédnout krásné město:

Navštivte rybářský přístav Essaouira a sledujte, jak se místní rybáři vracejí zpět do vnitrozemí svým úlovkem

Navštivte Skala Kasbah, která byla v době války citadelou. Projděte se v Medině Essaouira :  ulicemi Mediny , které vypadají jako bludiště. Procházka po pláži.

Celodenní výlet do Essaouiry z Marrákeše je nejznámějším celodenním výletem našich klientů. Poznávání Essaouiry je snadné : Místní obyvatelé jsou velmi přátelští, Medina je poměrně malá (ve srovnání s jinými starými městy v Maroku). Pozdě odpoledne, jedeme zpět do Marrakese.


CO JE ZAHRNUTO:

* Vyzvednutí z místního hotelu

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Exkurze vhodná pro rodiny


 NEZAHRNUJE:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

JEDNODENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ESSAOUIRY

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat pobřeží Atlantiku v blízkosti Essaouira, ve velmi oblíbené destinace pro turisty, když chcete uniknout rušné město Marrákeš. Užijte si pláž.

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé Jednodenní výlety z Marakéše : 4x4 a minibus transfery. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka : Jednodenní výlety z Marakéše se zkušenými řidiči a průvodci.  

private tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagoraprivate tour from Marrakech in Morocco to desert in Zagora

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Jednodenní výlety z Marakéše s hotelovým vyzvednutím a soukromým transferem! POHODLNÁ EXKURZE Z MARRÁKEŠ A PROZKOUMÁTE NEJLEPŠÍ DESTINACE VČETNĚ ODJEZDU Z HOTELU VE MĚSTĚ MARRÁKEŠ.

Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje Jednodenní výlety z Marakéše. Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme 1 denní výlet z Marakéše.

Břišní tanečnice a dokonce i burleskní tanečníci, kteří používají spíše skromné šaty, dokazují, že to, co vidíte ve filmech.

BŘIŠNÍ TANEC V MARRÁKEŠI

Ať už jste začátečník nebo zkušený řidič, přijďte vyzkoušet toto jedinečné dobrodružství. Užijte si skvělé Marrákeš dobrodružství quad jízdu pro ty, kteří hledají neobvyklé aktivity v blízkosti Marrákeš.

více informací

QUAD A BUGGY V MARRÁKEŠI

1 denní výlet z Marakéše : Prozkoumejte Unesco kasbah v obci Ait Benhaddou v exkurzi s průvodcem. Nachází se v pohoří Atlas nedaleko Ouarzazate.

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO AIT BENHADDOU

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat pobřeží Atlantiku v blízkosti Essaouira, ve velmi oblíbené destinace pro turisty, když chcete uniknout rušné město Marrákeš. Užijte si pláž.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ESSAOUIRY

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat vodopády Ouzoud jako velmi populární exkurze s průvodcem. Navštivte nejvyšší vodopády v Maroku a vychutnejte si jízdu lodí pod vodopády.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO OUZOUDSKÝCH VODOPÁDŮ

1 denní výlet z Marakéše : navštívíte to nejlepší z pohoří Atlas v okolí údolí Ourika. To je jen 1 hodinu od Marakéše, a objevíte velmi zajímavé místo.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ÚDOLÍ OURIKA

více informacívíce informací