TOURS MOROCCO TRIPS

Jsme profesionální cestovní kancelář v Maroku.

VÝLETY NA VELBLOTECH v MERZOUGE

Pořádáme výlety do pouště Sahara v Merzouga pro každého.

KULTURNÍ ZÁJEZDY V MAROKU

Cestujte z Casablanky nebo Marrakechu a objevujte nejlepší památky.

POUŠTNÍ ZÁJEZDY Z FESU

Prozkoumejte poušť Merzouga a strávte noc v kempu.

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 671 417 867

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Flag Counter

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 671 417 867 , +420 605190 567

TOURS MOROCCO TRIPS, POUŠTNÍ VÝLETY PO MAROKU, KULTURNÍ VÝLETY Z MARRÁKEŠE A CASABLANKY

Tours Morocco Trips je profesionální a zkušená cestovní společnost. Nabízíme celou řadu soukromých marockých výletů. Objevte poušť Sahary, spoznejte naši kulturu a Užijte si našich dobrodružných vícedenních a jednodenních výletů. Objevíte to nejlepší ze Sahary, máte jedinečný zážitek. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka se zkušenými řidiči a průvodci.  

ZÁJEZDY Z MARAKÉŠE A PROZKOUMÁME TO NEJLEPŠÍ Z MAROKA!  UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z MARRÁKEŠE.

Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.  Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.  Nabízíme každodenní výlety z Marakéše k prozkoumání pohoří Atlas a pouště Sahara včetně velbloudí jízdy.Užijete si soukromé cestování po Maroku.

Pořádáme soukromý 2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory -  Sahara trip. Prozkoumejte Saharu za 2 dny. Navštivte pohoří Atlas, včetně vesnice Ait Ben Haddou a jízdu na velbloudech.

více informací

2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory

2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga, aby sme prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si pouštní cestu do Merzougy, včetně soukromé dopravy v 4x4 nebo minibusu.

více informací

3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga

3 denní výlet z Marakéše do pouště Merzouga

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu. Prozkoumáte  Dades soutěsky a poušť Merzouga , Ifrane a cestujeme do Fesu v Maroku se soukromým transferem.

více informací
3 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu

Pořádáme výlety v Maroku a z  Marakéše do Dades, pak Todry a trávíme noc v poušti Sahary. Kontaktujte nás pro cestování na 5 dní s velbloudí jízdou ...

více informací

5 denní zájezd z Marakéše do pouště Sahara

5 denní výlet z Marakéše do pouště Sahara

Pořádáme soukromé marocké výlety s místními průvodci. Nabízíme 4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu směrem k Ait Benhaddou, prozkoumáme Saharu a Chefchaouen ...

více informací

4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

4 denní výlet z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

Nabízíme Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště, sledujeme západ slunce na Sahaře, prozkoumáme Ait Benahddou Unesco kasbah a Ouarzazate ...

více informací

Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště

Soukromý 4 denní výlet z Marakéše do pouště

JEDNODENNÍ VÝLETY Z MARAKÉŠE S HOTELOVÝM VYZVEDNUTÍM A SOUKROMÝM TRANSFEREM! POHODLNÁ EXKURZE Z MARRÁKEŠ A PROZKOUMÁTE NEJLEPŠÍ DESTINACE VČETNĚ ODJEZDU Z HOTELU VE MĚSTĚ MARRÁKEŠ.

Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje Jednodenní výlety z Marakéše. Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme 1 denní výlet z Marakéše.

Břišní tanečnice a dokonce i burleskní tanečníci, kteří používají spíše skromné šaty, dokazují, že to, co vidíte ve filmech.

BŘIŠNÍ TANEC V MARRÁKEŠI

Ať už jste začátečník nebo zkušený řidič, přijďte vyzkoušet toto jedinečné dobrodružství. Užijte si skvělé Marrákeš dobrodružství quad jízdu pro ty, kteří hledají neobvyklé aktivity v blízkosti Marrákeš.

více informací

QUAD A BUGGY V MARRÁKEŠI

1 denní výlet z Marakéše : Prozkoumejte Unesco kasbah v obci Ait Benhaddou v exkurzi s průvodcem. Nachází se v pohoří Atlas nedaleko Ouarzazate.

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO AIT BENHADDOU

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat pobřeží Atlantiku v blízkosti Essaouira, ve velmi oblíbené destinace pro turisty, když chcete uniknout rušné město Marrákeš. Užijte si pláž.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ESSAOUIRY

1 denní výlet z Marakéše : můžete prozkoumat vodopády Ouzoud jako velmi populární exkurze s průvodcem. Navštivte nejvyšší vodopády v Maroku a vychutnejte si jízdu lodí pod vodopády.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO OUZOUDSKÝCH VODOPÁDŮ

1 denní výlet z Marakéše : navštívíte to nejlepší z pohoří Atlas v okolí údolí Ourika. To je jen 1 hodinu od Marakéše, a objevíte velmi zajímavé místo.

více informací

1 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO ÚDOLÍ OURIKA

více informacívíce informací

ZÁJEZDY Z FESU DO POUŠTĚ  A MARRÁKEŠE PŘES ATLAS. UŽIJTE SI NOCI V POUŠTI POBLÍŽ MERZOUGY, A NAVŠTIVTE STŘEDNÍ ATLAS, IMPOZANTNÍ ÚDOLÍ A OÁZY!

Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.  Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.

Pořádáme dobrodružný výlet přes Maroko. Nabízíme 2 denní zájezd z Fesu do pouště Merzouga včetně jízdy na velbloudech a pouštní aktivity.

více informací

2 denní zájezd z Fesu do pouště Merzouga

2 days private tour from Fes,2 Day Fes to Merzouga desert trip with camel trekking

Pořádáme výlet z Fesu, aby ste prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si soukromý 3denní výlet přes poušť Merzouga a 4x4 výlet. Do Marrákeše cestujeme přes Dades soutěsky a Todra.

více informací

3 denní zájezd z Fesu do pouště a Marakéše

3 day desert tour from Fes to Marrakech,3 day private Fes desert 4x4 trip to Marrakech

Pořádáme výlet z Fesu do pouště Erg Chebbi. Užijte si náš soukromý Maroko výlet s dobrodružstvím po dobu 4 dnů. Budeme zkoumat Merzouga v jízdě na velbloudech, pak se podíváme na jižní Maroko na cestě do Marrakech.

více informací

4 denní zájezd z Fesu do pouště a Marakéše

private 4 days trip from Fes,4 Day Fes to Merzouga desert 4x4 trip and camel ride

Pořádáme soukromý výlet z Casablanky k prozkoumání poušte poblíž Merzougy. Kontaktujte nás pro 7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše s jízdou na velbloudech a pouštním výletem 4x4.

více informací

7 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

7 days tour from Casablanca,5,6,7 day private Casablanca tour in Morocco

Pořádáme 10 denní zájezd z Casablanky na Saharu v Merzouge. Objevíme medinu ve Fesu a Marrákeši během 10denního cestování po Maroku.

více informací

10 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

10 days tour from Casablanca in Morocco,10,11,12 day Casablanca trip to Fez and Marrakech

13 denní zájezd z Casablanky do pouště a Marakéše

private 13 day tour from Casablanca,guided 13,14,15 day Casablanca travel to Marrakech via Fez

Během tohoto soukromého 13denního výletu prozkoumáme medinu v Fes a Marrákeši…s  průvodcem na velbloudech přes duny Merzouga také prozkoumáme Saharskou poušť.

více informací

ZÁJEZDY Z CASABLANKY DO POUŠTĚ A PROZKOUMÁME TO NEJLEPŠÍ Z MAROKA! UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z CASABLANKY.

Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.  Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Agadiru do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.