12 DENNÍ ZÁJEZD Z TANGERU DO POUŠTĚ A MARAKÉŠE

Pořádáme soukromé Zájezdy přes Maroko. Budete cestovat s profesionálními průvodci. Kontaktujte nás pro 12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše. Užijte si prohlídku Fezu a pouště Merzouga .

Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme 12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše - soukromý výlet z Tangeru s 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat Saharu v Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace v Maroku : Zájezdy z Tangeru se zkušenými řidiči a průvodci.  

DEN 1 : TANGER - CHEFCHAOUEN

Dnes začínáme soukromým turné v Maroku a jedeme směrem k pohořím Rif. Dostaneme se do města Chefchaouen, které je jednou z nejkrásnějších vesnic v Maroku. Medina má náměstí ve španělském stylu a je obklopena obchody s uměním a řemesly a také mnoho restaurací na střeše. Dnes večer budeme trávit v místním hotelu.


DEN 2 : CHEFCHAOUEN

Dnes navštívíme místní medinu a později budete mít volný program v Chefchaouenu. V srdci mediny se vám bude líbit hlavní náměstí s názvem Utta el-Hammam, což je ideální místo k zastavení na oběd. Zůstáváme přes noc v místním hotelu.


DEN 3 : CHEFCHAOUEN - VOLUBILIS - MEKNES - FES

Po snídani pokračujeme 12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše a vydáme se směrem k Volubilis. Projdeme Wazan a několik dalších malých berberských vesnic, dokud nedosáhneme Volubilis. Poté, prozkoumame římské ruiny , pote jedeme do Meknes navštívit medinu, také Bab el Mansour a svatyně Moulay Ismail. Později jedeme do Fesu, kde strávíme noc v místním riadu nebo hotelu.


DEN 4 : FES

Dnes budeme v naší cestě pokračovat návštěvou Mediny v Fes. Projdeme se do jeho uliček a navštívíme židovskou čtvrť, královský palác, slavné koželužny a mešitu Quaraouine. Je považován za první univerzitu na světě. Ubytujeme se v hotelu v Medíně.


DEN 5 : FES - IFRANE - MIDELT - ERFOUD - RISSANI - MERZOUGA

Dnes ráno cestujeme do Ifrane, často nazývaného jako Švýcarsko Maroka. Zastavíme se v Azrou, která je berberskou vesnicí v cedrovém lese. Odtud jedeme do Mideltu a projíždíme Zizským údolím k Erfuddu, známému svými zkamenělinami. Pokračujeme do Merzougy, kde zůstaneme v místním pouštním hotelu.


DEN 6 : POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY

Dnes prozkoumáme poušť poblíž Merzougy. Navštívíme také obec Khamlia, která je známá místními hudebníky Gnawy. Později navštívíme nomádskou rodinu žijící v poušti. Pak se připravujeme na pouštní jízdu na velbloudech, kterou vede zkušený průvodce. Budeme zkoumat pouštní písečné duny a jakmile se dostaneme do pouštního tábora, vychutnáme si tradiční marockou večeři. Zůstáváme přes noc v pouštních stanech.


DEN 7 : POUŠŤ V MERZOUGE - TODRA SOUTĚSKY - DADES SOUTĚSKY

Dnes velmi brzy ráno budeme pozorovat východ slunce v poušti poblíž Merzougy. Jezdíme velbloudy zpět do vesnice a po snídani jedeme do Rissani a Tinghir. Později prozkoumáme Todra soutěsky. Je to nejvyšší, nejužší rokliny v Maroku a my se vydáme na výlet do úžasného údolí. Budeme pokračovat do údolí Dades a my zůstáváme v Dades soutěsky v tradičním místním riadu s večeří a snídaní.


DEN 8 : DADES SOUTĚSKY - OUARZAZATE - AIT BENHADDOU - MARRÁKEŠ

Dnes pokračujeme přes údolí Dades. Jdeme směrem k Ouarzazate se zastávkou v Kalaat Mgouna - centru údolí růží. Voda z růží zde můžeme zakoupit - jako místní produkt. Navštívíme město Ouarzazate a jeho filmová studia. Pokračujeme v Ait Benhaddou, abychom navštívili místní kasbah - dědictví UNESCO. Projdeme Tizi n'Tichka horský průsmyk, abychom dorazili do Marrákeše a zůstali jsme přes noc v místním riadu nebo hotelu.


DEN 9 AND DEN 10 : MARRÁKEŠ

Dnes budeme mít prohlídku Marrákeše a prozkoumáme hlavní památky Marrákeše, historických míst. Tato prohlídková trasa Marrákeš zahrnuje návštěvu Majorelle zahrad, věže Koutoubia, Saadských hrobek, paláce Bahia a slavného náměstí Jamma el Fna. Budeme procházet místními trhy a odpoledne budete mít volný program na prohlídku města. Pobyt v Marrákeši na další 2 noci.


DEN 11 : MARRÁKEŠ - CASABLANCA - RABAT

Dnes pokračujeme v našem soukromém marockém turné a jdeme do Casablanky, abychom prozkoumali jeho hlavní památky. Pak odjíždíme do hlavního města Rabatu, kde zůstáváme přes noc v místním hotelu.


DEN 12 : RABAT - TANGER

Na poslední den 12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše pokračujeme do Tangeru a naše prohlídka zde končí.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z TANGERU:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle pro vaši private Tanger tour

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z TANGERU

Vyplňte prosím všechna povinná pole ve formuláři pro výpočet ceny vybraného turné Maroko. Cena vždy závisí na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: Zájezd z Tangeru. Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


PLATBA:

V současné době přijímáme následující způsoby platby:

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

MAPA PRO ZÁJEZD Z TANGERU

private tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tourRezervaceTripadvisorprivate tour from Tangier in Morocco, Merzouga desert tour

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Tangeru do Fesu , pouště a Marakéše

PROZKOUMEJTE TO NEJLEPŠÍ Z MAROKA V SOUKROMÉM CESTOVÁNÍ S NÁMI!


Tours Morocco Trips je profesionální a zkušená cestovní společnost. Nabízíme celou řadu soukromých marockých výletů. Objevte poušť Sahary, spoznejte naši kulturu a Užijte si našich dobrodružných vícedenních a jednodenních výletů. Objevíte to nejlepší ze Sahary, máte jedinečný zážitek. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka se zkušenými řidiči a průvodci.  

Pořádáme 7 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše. Užijete si dobrodružné cestování, prozkoumáme poušť poblíž Merzougy, navštívíme také města Fez a Marrákeš ...

více informací

7 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše

5,6,7,8 days private tour from Tangier,7 Day north Morocco 4x4 trip to Fez and Casablanca

Pořádáme soukromé turné po Maroku. 9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše : vychutnáte si výlet do Merzougy a Marrákeše přes hory Rif a Atlas.

více informací

9 denní zájezd z Tangeru na Saharu a Marakéše

9,10,11 days guided tour from Tangier,Sahara 9 Day 4x4 trip to Merzouga desert and Marrakech

Pořádáme soukromé Zájezdy přes Maroko. Budete cestovat s profesionálními průvodci. Kontaktujte nás pro 12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše. Užijte si prohlídku Fezu a pouště Merzouga .

více informací

12 denní zájezd z Tangeru do pouště a Marakéše

private 12,13,14 days Morocco tour from Tangier,guided 12 Days tour towards Fez and desert of Merzouga