4 DENNÍ ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A CHEFCHAOUENU

Pořádáme soukromé marocké výlety s místními průvodci. Nabízíme 4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu směrem k Ait Benhaddou, prozkoumáme Saharu a Chefchaouen …


Tours Morocco Trips : Jsme profesionální a zkušená cestovní společnost se sídlem v Maroku. Nabízíme soukromé výlety z Marrákeše: 4x4 a minibus transfery. Můžete prozkoumat poušť v Zagore nebo Merzouge . Užijte si Saharské pouště, budete mít jedinečný zážitek, protože máme dlouholeté zkušenosti v oblasti cestování. Bude nám potěšením ukázat vám krásné destinace Maroka v prohlídce se zkušenými řidiči a průvodci.

DEN 1 : MARRÁKEŠ - AIT BENHADDOU - OUARZAZATE - DADES SOUTĚSKY:

Naše soukromá prohlídka z Marrákeše začíná s vyzvednutím hotelu v Marrákeši, poté projíždíme průsmyk Tizi n'Tichka v pohoří Atlas, prozkoumáme nejlepší berberské vesnice na cestě do Ait Benhaddou - kde prozkoumáme Unesco kasbah, známý v hollywoodských filmech. Po obědě navštívíme Ouarzazate a prozkoumáme Skourskou oázu, poté se vydáme přes Údolí růží, než dorazíme do údolí Dades. Přenocování v hotelu s večeří.


DEN 2 : DADES SOUTĚSKY - TODRA SOUTĚSKY - POUŠŤ POBLÍŽ MERZOUGY:

Dnes pokračujeme zkoumáním Dades soutěsky. Navštívíte skalní útvar „Opičí prsty“. Pak navštívíme také údolí Todgha a pak jedeme směrem na Tinijdad a Erfoud, kde navštěvujete fosilní továrnu. Pokračujeme do Merzougy, budete se těšit na velbloudí jízdu přes duny do pouštního tábora. Užijte si večeři a berberské hudby. Přenocování v pouštním táboře.


DEN 3 : MERZOUGA - MIDELT - IFRAN - FES

Náš soukromý výlet kolem Maroka pokračuje do Fesu. Dnes v časných ranních hodinách si užijeme poušť na velbloudí jízdě, dojdeme do vesnice Merzouga, pak jedeme přes Rissani, Errrachidia a Midelt do Ifrane. Zde můžete navštívit místní lyžařské středisko. Pokračujeme do Fesu, kde strávíte noc v riadu.


DEN 4 : FES - CHEFCHAOUEN (TRANSFER DO TANGERU, CASABLANKY, FESU NEBO MARRÁKEŠE)

Dnes prozkoumáme medinu v Fesu. Navštívíte Unesco pamatky. Nenechte si ujít místa jako: koželužny, slavné madrasas, také bránu Bab Boujloud a další. Pokračujeme do Volubilisu, pak cestujeme přes pohoří Rif do Chefchaouenu, kde si můžete prohlédnout krásnou medinu. Konec prohlídky. Volitelný převod do jiných měst na požádání.


Pokud tento itinerář neodpovídá vašim požadavkům, jsme flexibilní a můžeme pro vás vytvořit vlastní turné v Maroku. Řekněte nám, kolik dní chcete cestovat, svůj rozpočet a typ ubytování (standardní nebo luxusní hotely). Kontaktujte nás kdykoliv pro více informací a podrobností pro Vaši soukromou cestu kolem Maroka.


CO JE ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU Z MARRÁKEŠE:

* Cestujete v klimatizovaném a pohodlném vozidle

* Místní zkušený průvodce / řidič

* Snídaně a večeře

* Ubytování v pohodlných hotelech

* Velbloudí jízda do pouštního tábora  

* Noc v pouštním táboře ve stanu na Sahaře


CO NENI ZAHRNUTO V CENĚ ZÁJEZDU:

* Oběd a nealkoholické nápoje

* Co není v tomto programu zmíněno

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ

Vyplňte prosím všechna povinná pole v tomto formuláři pro výpočet nejlepší ceny pro :  zájezd z Marakéše do pouště. Cena vždy záleží na počtu osob, které s vámi cestují a počtu dnů.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

Požadujeme 20% vkladu pro rezervaci: zájezd z Marakéše do pouště, Fes and . Zůstatek musí být zaplacen před začátkem cesty kolem Maroka.


ZÁLOHOVÁ PLATBA

* PayPal online platby

* Bankovní převod do Maroka

* Platby Western Union


CESTOVÁNÍ DO MAROKA:

Budete-li potřebovat jakékoli informace, než přijdete do Maroka, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme s potřebnými informacemi, které potřebujete. Můžeme vám pomoci s rezervací letu z vaší domovské země a zpět.


DĚKUJI VÁM!

Rádi Vás přivítáme v Maroku, vyzvedneme vás z letiště a zahájíme marockou exkurzi. Pro více informací nás kontaktujte kdykoliv.

private 4 Days Marrakech tour to Chefchaouen,Morocco private trip

MAPA PRO ZÁJEZD Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ

ReservationTripadvisorprivate 4 Days Marrakech tour to Chefchaouen,Morocco private tripprivate 4 Days Marrakech tour to Chefchaouen,Morocco private trip

Tours Morocco Trips.  Webové stránky navržené Gomarnad Slovakia.  

Telefon: +420 605190 567 +34 677 157 552

Email: toursmoroccotrips@gmail.com

Arahal Tours Patente Nr : 19398703 RC Nr. : 997724 CNSS : 9697121


Soukromé výlety v Maroku - Zájezdy z Marakéše do pouště Sahara - Jednodenní výlety z Fesu - Dobrodružné výlety v Maroku

Email: toursmoroccotrips@gmail.com  Telefon: +34 677 157 552 , +420 605190 567

Flag Counter

Zájezdy z Marakéše a prozkoumáme to nejlepší z Maroka!

UŽIJTE SI JÍZDU NA VELBLOUDECH V MERZOUGE, NAVŠTÍVÍME POHOŘÍ ATLAS Z MARRÁKEŠE.


Tours Morocco Trips jako jedna z nejlepších cestovních kanceláří v Maroku organizuje poznávací zájezdy v Maroku.

Vyberte si z našich navržených programů nebo nám sdělte svůj nápad na cestování a my přizpůsobíme Zájezdy z Marakéše, nebo Zájezdy z Fesu do pouště , a taktéž Zájezdy z Casablanky do pouště se zkušenými průvodci a řidiči.

Pořádáme soukromý 2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory -  Sahara trip. Prozkoumejte Saharu za 2 dny. Navštivte pohoří Atlas, včetně vesnice Ait Ben Haddou a jízdu na velbloudech.

více informací

2 denní zájezd z Marakéše do pouště u Zagory

2 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ U ZAGORY

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga, aby sme prozkoumali to nejlepší ze Sahary. Užijte si pouštní cestu do Merzougy, včetně soukromé dopravy v 4x4 nebo minibusu.

více informací

3 denní zájezd z Marakéše do pouště Merzouga

3 denní výlet z Marakéše do pouště Merzouga

Pořádáme 3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu. Prozkoumáte  Dades soutěsky a poušť Merzouga , Ifrane a cestujeme do Fesu v Maroku se soukromým transferem.

více informací
3 DENNÍ VÝLET Z MARAKÉŠE DO POUŠTĚ A FESU

3 denní zájezd z Marakéše do pouště a Fesu

Pořádáme výlety v Maroku a z  Marakéše do Dades, pak Todry a trávíme noc v poušti Sahary. Kontaktujte nás pro cestování na 5 dní s velbloudí jízdou ...

více informací

5 denní zájezd z Marakéše do pouště Sahara

5 denní výlet z Marakéše do pouště Sahara

Pořádáme soukromé marocké výlety s místními průvodci. Nabízíme 4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu směrem k Ait Benhaddou, prozkoumáme Saharu a Chefchaouen ...

více informací

4 denní zájezd z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

4 denní výlet z Marakéše do pouště a Chefchaouenu

Nabízíme Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště, sledujeme západ slunce na Sahaře, prozkoumáme Ait Benahddou Unesco kasbah a Ouarzazate ...

více informací

Soukromý 4 denní zájezd z Marakéše do pouště

Soukromý 4 denní výlet z Marakéše do pouště